Menu

01 grudnia 2022

Wyjątkowy kalendarz adwentowy

Świąteczne przygotowania - jak nie nadwyrężyć domowego budżetu?

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły. Przygotowujemy się do niego już znacznie wcześniej. Dbając zarówno o dom, posiłek jak i naszych najbliższych poprzez upominki. Naturalnie, jest to również bardziej obciążający domowy budżet moment. Nie powinien jednak spędzać snu z oczy jeśli odpowiednio się do niego przygotujemy. Warto przemyśleć stopniowe, odpowiednio wczesne zakupy, podział wydatków i obowiązków na innych członków rodziny, ale także dodatkowe zarobki. Z pomocą może wtedy przyjść LeadStar – popularna sieć afiliacyjna. O tym czym dokładnie jest ten serwis, jak działa i czy faktycznie wpływa pozytywnie na comiesięczny, domowy lub firmowy budżet dowiesz się czytając poniższy artykuł. 

 

Czym jest LeadStar? 

To sieć afiliacyjna, dzięki której poprzez polecenia możesz zebrać dodatkowe środki na swoim koncie. Sam wybierasz czy te polecenia będziesz umieszczać na swoim blogu lub stronie internetowej czy skupisz się wyłącznie na znajomych. 

 

Łatwość zarabiania

Zarabiać możesz na wiele sposobów. Wybierając prowizję od sprzedaży, wypłatę za poprawnie wypełniony formularz, wypełnioną akcję czy kliknięcia w reklamę. Istnieje także możliwość wybrania kilku modeli rozliczeniowych.  Pieniądze możesz wypłacić z serwisu w każdym momencie miesiąca i próg wypłat to już 1zł. Dodatkowo, jeśli pieniądze potrzebne są natychmiast masz możliwość wybrania przelewu ekspresowego. Jeśli Twoi znajomi zechcą zarabiać tak jak Ty, w prosty sposób, możesz również dostawać prowizję od ich zarobków, w wysokości aż 5%. W LeadStar są również premie urodzinowe, cotygodniowe czarne piątki i wiele promocji.

 

Jak to działa?

W serwisie znajdziesz obecnie ponad 600 kampanii. Są bardzo różnorodne, takie jak zakłady bukmacherskie czy zakupy online. Do wykorzystania masz aż czternaście narzędzi umożliwiających polecanie takich kampanii. Są to między innymi bannery, overlaye, chmury linków.

 

Świąteczne przygotowania - jak nie nadwyrężyć domowego budżetu?

Czym jest kalendarz adwentowy?

Trwa dokładnie dwadzieścia cztery dni, od 1 do 24 grudnia. Każdy dzień to inna kampania. W tym konkretnym dniu obowiązuje na nią wyższa stawka. Natomiast wcześniej wiadomo jakiej branży będzie dotyczyła dana prowizja, można również podejrzeć następny dzień. Zatem warto codziennie zaglądać do serwisu i polecać dane kampanie, ale także samemu korzystać z danych linków przygotowując się do tegorocznych świąt. Dzięki temu Twój budżet nie dość, że nie ucierpi to jeszcze zostanie podbudowany dodatkowymi środkami wpadającymi do niego poprzez ten prosty sposób – polecenia. Niektóre kampanie, które pojawią się w tegorocznym kalendarzu adwentowym obowiązywać będą dłużej niż tylko jeden dzień. Dlatego tym bardziej nie zapominajcie, aby zaglądać do serwisu codziennie.

7 komentarzy:

Nieopłacone linki nie są zatwierdzane. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę Reklama :)
Prosimy o dodanie bloga do listy wyjątków filtrów reklam, z szacunku do naszej pracy, dzięki reklamom możemy utrzymać wysoką jakość treści.