Menu

Leyraa

Cześć, jeśli dotarłeś do tego miejsca to oznacza, że chcesz coś więcej się dowiedzieć na temat mojej działalności!

Z tej strony Leyraa - a właściwie - Ana Mieszkowska - jestem od 6 lat twórcą tego oto bloga ❤️

Wartości jakimi kieruję się w życiu są: wolność, lojalność, akcja - są to również fundamenty mojej firmy.

Tworzę blog wokół kilku kategorii i ich założeń:

  • Moda — genetycznie mam figurę typu gruszka - gdy olewam treningi szybko bryczesy, uda i siad rozlewają się i niszczą ulubione spodnie. Mam przy tym tylko 160cm wzrostu. Będę poruszać tu kwestię jak ubrać się przy tego typu figurze, i nie zwariować. Gdy przejrzysz stare wpisy możesz początkowo tego nie zauważyć, bo maskowałam to szpilkami. Dziś się nie lenię, trenuję regularnie, więc mogę wrócić bez wstydu do normalnych butów. Uwielbiam koszule w kratkę, bluzy, dresy, rozkloszowane sukienki, perełki, trampki, adidasy, pastele, biel, czerń i granat. 
  • Lifestyle - dzień wczorajszy i dzisiejszy. Jako że sama wymagałam przez lata wsparcia w zdrowiu również psychicznym, będą pojawiać się wątki o zdrowiu. Jestem osobą WWO i BzW, a do tego mając 26 lat na karku niejednokrotnie miałam wrażenie, że jestem grupą docelową do wciskania przymusu rozmnażania, więc jak przetrwać w kraju nienawiści i mody na włażenie z buciorami w cudze życie, będą wątki jak przetrwałam wplatane w posty. Jestem osobą tolerancyjną wobec LGTB, więc możesz tutaj czuć się bezpiecznie. Nie jestem związana z żadną partią polityczną ani religią. Jako że blog to moje główne zajęcie zawodowe, będę przekazywać na łamach bloga zdobytą przez lata wiedzę. Od większości ludzkości odróżnia mnie to, że nie mam problemu z przyznaniem się do błędu, więc możesz początkowo być zaskoczona, czemu wpisy zaczynają się od "...jak zaczynałam. 2015 - zobaczmy jakie były podstawowe błędy...".
  • Włosy - przeszłam długą drogę aby doprowadzić włosy do stanu jaki jest obecnie. Przedstawiam tutaj swoje 10-letnie doświadczenie. Zaczynałam od włosów… to co rosło naturalnie ciężko nazwać włosami… to było przysłowiowe siano. Naturalne włosy rosły mi o nijakim szaro-burym odcieniu, szybko się łamały i wypadały, a do tego były suche i spuszone jak pudel który właśnie wpadł pod suszarkę. Dzięki zmianie nawyków pielęgnacyjnych, narzędzi, i doborze kosmetyków dostosowanych do bierzących potrzeb włosów, wyhodowałam włosy średnioporowate, o długości obecnie prawie do bioder. Oraz farbowane i dobrze utrzymujące kolor i kondycję. Farbuję włosy celowo na odcień złoty blond, a spody na czarno. Więc jeśli chcesz osiągnąć taki efekt, jesteś w odpowiednim miejscu.
  • Uroda - recenzje kosmetyków i sposoby pielęgnacji, które wypróbowałam i praktykuję. Moja cera to od lat typ mieszany - trądzik hormonalny, rumień przez naczynka na policzkach, w sezonie grzewczym przesuszona, liczne stare przebarwienia. Skóra ciała jest natomiast sucha i praktycznie się nie opala, a jeśli już to niejednolicie i zostaje pełno przebarwień. Recenzując kosmetyki zwracam uwagę czy dany kosmetyk nie nasila tych problemów, czy nie wywołuje reakcji alergicznych, czy skóra twarzy nie jest jeszcze bardziej zaczerwieniona i spięta.
  • Technologia - recenzje narzędzi z jakich korzystam. Dowiesz się jakim telefonem wykonuję zdjęcia które widzisz na stronie, jaka maszynka pomaga mi w pozbywaniu się niechcianych zmechaceń z ubrań, czy też jaką fezarką przygotowuję paznokcie.
  • Pole Dance - włączenie tego sportu do swojego życia rozwiązało ostatnie problemy z moją figurą. Do tego pomógł odstresować umysł, zbudować wymarzoną rzeźbę i kondycję. Zanim poszłam na zajęcia, nie wiedziałam ile czeka mnie na starcie nowych problemów jak chociażby śliskie dłonie, zmiany trenerek czy dobór stroju do figury. Tak oto na bazie doświadczeń powstała ostatnia kategoria.

Dla dobrego startu firmy studiowałam zarządzanie i zdobyłam dzięki temu tytuł licencjata i nowe certyfikaty. Wcześniej uczyłam się grafiki w domowych warunkach od lat, aż dojrzałam do decyzji by pójść na studia podyplomowe by doszlifować swój warsztat.

About meAbout me

Certyfikat Umiejętności interpersonalne Anna Mieszkowska Leyraa - Akademia PARP
Media_społecznościowe_–_kurs_zaawansowany-Certyfikat-Anna Mieszkowska Leyraa - Akademia PARP
Certyfikat Jak efektownie zarządzać i pracować zdalnie personelem? Akademia PARP


Ale czy to już koniec? Wręcz przeciwnie! Dzięki swojemu działaniu dostrzegam każdego dnia nowe możliwości!

Patrząc na blog ciężko uwierzyć, że od dziecka aż do końca szkoły średniej byłam hejtowana i wyśmiewana - a jednak to właśnie Szacunek - jest największą nagrodą za moje działania.

Mam nadzieję że zostaniecie ze mną na dłużej!

Facebook     Instagram      MaxModels     Twitter     YouTube     Pinterest