Menu

01 lipca 2022

Różowa rozkloszowana mini sukienka, srebrne lakierowane balerinki

Różowa rozkloszowana mini sukienka z aplikacją koronką na dekolcie, srebrne lakierowane balerinki


 [PL] Różowa rozkloszowana mini sukienka srebrne klasyczne balerinki? Jednak połączenie zgrane. Sukienki potrafią robić całą stylizację, nie trzeba się zastanawiać jaki dół dobrać do góry lub odwrotnie. Model który posiadam z koronką na dekolcie nie wymaga już dodatków. Nie jest to jednak prosta sukienka, gdyż rozszerza się ona ku dołowi tworząc krój litery A, co działa korzystnie na figury typu jak moja. By nie odciągać od sukienki uwagi, balerinki są bardzo proste, nie rzucające się w oczy. Całość zdecydowanie kojarzy się z latem i czasem szczęścia.

[ENG] Pink flared mini dress and classic silver ballerinas? It's good set. Dresses can do the whole styling, you don't have to wonder what bottom to choose upwards or vice versa. The model that I have with the lace on the neckline does not require any accessories. However, it is not a simple dress, as it widens downwards, creating an A-shape, which has a positive effect on figures like mine. In order not to distract attention from the dress, ballerinas are very simple, inconspicuous. The whole thing is definitely associated with summer and a time of happiness.

Pudrowy róż sukienka koronka na dekolcie
Pink flared mini dress, silver lacquered ballerinas
Футболка розовая омбре с разрезами, синие джинсы с высокой талией, чёрные классические кеды
Srebrne lakierowane klasyczne balerinki stylizacje
Różowa rozkloszowana mini sukienka, srebrne lakierowane balerinki


Sesja zrealizowana z pomocą Tomasz K. (tomcat75). Tomek realizuje sesje prywatne na terenie Tarnowa, Nowego Sącza, Mielca, Dębicy, Rzeszowa, Tuchowa, Jasła i Krakowa.
Zaletą Tomka jest to, że ma swoje pomysły na realizację pracy, ale też słucha współwykonawców i ich sugestii. Efekty pracy są korzystne dla obu stron, w myśl zasady Win-Win.
11 komentarzy:

Nieopłacone linki nie są zatwierdzane. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)