Menu

24 czerwca 2022

Biżuteria dla mężczyzn

Cześć,

Dzisiaj zwracam się głównie do mężczyzn, ale również ten artykuł nie może umknąć kobietom, które chcą zrobić prezent swoim mężczyznom.

Firma TrendHim słynie z męskiej biżuterii. Została założona przez dwóch mężczyzn, którym zależało, aby męska biżuteria była nie tylko piękna, ale również, aby posiadała wyjątkową jakość. 

Wyróżniają ich: 

👉 Ekskluzywne materiały
(Stylowe inspiracje i oferty przyjazne dla portfela)

👉 365-dniową politykę zwrotów
(To cały rok)

👉 Ponad 6 000 wyjątkowych produktów
(Znajdziesz je tylko tutaj)

👉 Jako pierwszy dowiesz się, kiedy pojawi się nowa kolekcja


Składając zamówienie mamy możliwość zapisania się do newslettera, a wraz z nim NIE będziemy otrzymywać zbędnego spamu, tylko informacje o nowych produktach oraz artykuły z inspiracją jak modnie i elegancko wykorzystać ich biżuterię.

Myślę, że najważniejszym aspektem firmy jest to, że mają nie tylko duży wybór, ale przede wszystkim stawiają na jakość, a ich stosunek ceny do jakości produktów jest zaskakująco dobry. Znajdziemy tam produkty na każdą kieszeń, zarówno drogie i bardzo ekskluzywne produkty jak i tańsze, ale wykonane solidnie. 
 
Dodatkowym atutem jest to, że firma współpracuje z duńskimi i skandynawskimi dostawcami, a jak wiadomo dania jak i inne kraje skandynawskie słyną, z prostoty, dbałości o jakość i zamiłowania do natury.

Dlatego na ich stronie możecie znaleźć zarówno modne bransolety (idealnie pasujące do pięknej opalenizny, prosto z wakacji w Egipcie 😉), jak i portfele, torby i paski wykonane ze skóry.


wPonieważ osobiście miałam okazję przetestować ich produkty, śmiało mogę polecić Wam je jako przyjemny zakup lub prezent dla bliskiej nam osoby.

Paczka przychodzi elegancko zapakowana, w pięknym szarym pudełku z logiem firmy TrendHim. Po otwarciu paczki ujrzałam dobrze zabezpieczone w papier, ale zarazem elegancko zapakowane małe pudełeczko, a w nim złoty zegarek, duńskiej firmy Seizmont.

Zegarek zaskoczył mnie zarówno jakością jak i starannością wykonania. Materiał z którego jest wykonany pięknie się błyszczy i nie jest łatwo go zarysować. 

Tarcza mojego modelu zegarka jest przeźroczysta, przez co widać cały mechanizm działania zegarka, a jednocześnie nadaje mu elegancki i stylowy wygląd. 

Jestem przekonana, że  a osoba obdarowana nim, przeze mnie będzie na długo cieszyła się z jego wszystkich walorów i zalet, które oferuje firma Seizmont i TrendHim.

Zbliżają się wakacje, a stylowo dobrana biżuteria plus elegancki wygląd na pewno poprawią wasze samopoczucie i prezencję u płci przeciwnej. A  jeżeli nie macie pomysłu na stylizacje koniecznie skorzystajcie z inspiracji na stronie i w newsletterze.  

Koniecznie dajcie znać, który z produktów chcecie przetestować i z jakiej okazji sprawicie sobie lub bliskiej nam osobie taki piękny i wyjątkowy prezent.

7 komentarzy:

Nieopłacone linki nie są zatwierdzane. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)