Menu

02 czerwca 2021

Męska koszulka ubraniem uniwersalnym!

 Męska koszulka ubraniem uniwersalnym!


Każdy z nas ma swój indywidualny styl, wie w czym czuje się dobrze, a w czym niekomfortowo.

Jak wybrać ubranie idealne?

Za pomocą odpowiedniego stroju można z powodzeniem podkreślać swoje walory, ale również zamaskować to, co nie do końca nam się podoba. Większość z nas zgodzi się jednak, iż wybierając ubrania kierujemy się przede wszystkim wygodą -  zwłaszcza jeśli chodzi o te codzienne, w których spędzamy długie godziny np. w pracy. Bo przecież nikt nie lubi, kiedy guzik wpija się w skórę, a koszulka opina tak ciasno, że niemal nie da się wziąć głębokiego wdechu. Aby ubranie było dla nas wygodne musi po pierwsze być w odpowiednim rozmiarze -  niezbyt obcisłe ani  za krótkie i nie za szerokie ani zbyt długie. Drugim ważnym aspektem jest materiał, z którego dana rzecz jest wykonana - naturalne, przewiewne i oddychające tkaniny gwarantują nam komfort noszenia. Poza tym nie wymagają one zwykle szczególnej pielęgnacji - prane (oczywiście zgodnie z zaleceniami producenta), suszenie i prasowania powinny wystarczyć (chociaż to ostatnie nie zawsze jest konieczne, wiele zależy od składu materiału). Po trzecie estetyka - dla każdego oznacza ona coś innego, ale aby czuć się dobrze w danej rzeczy musi się nam ona po prostu podobać. Poza tym ubrania dobiera się z reguły do sylwetki, dlatego możemy śmiało zwrócić nimi uwagę na swoje atuty i zgrabnie zatuszować ewentualne mankamenty. Ważne są również obowiązujące trendy, ale nie oszukujmy się - jeśli kupimy modne ubranie, które nie będzie spełniało powyższych kryteriów, wówczas z pewnością nie będziemy go często na siebie zakładać.

T shirt męski - ubranie uniwersalne

Mężczyźni z reguły stawiają na wygodę i uniwersalność. Czyli wolą mieć w szafie mniej ubrań, ale za to takich, żeby móc je założyć praktycznie na każdą okazję. Podstawowym modelem, który z pewnością w niej odnajdziemy jest koszulka, czy też inaczej mówiąc T shirt. Ten rodzaj ubioru mężczyźni zakładają niemal wszędzie: do pracy, na co dzień, na grilla, na górski wypad czy na wieczorne wyjście. Stanowi on idealną bazę całej stylizacji. W zależności od kroju i wzoru czy koloru T shirt może mieć charakter sportowy, elegancki lub casualowy. Klasyczne modele mają z reguły prosty krój, mogą mieć krótkie lub długie rękawy i są najbardziej popularnym rodzajem. Zaś model taliowany, czyli delikatnie zwężony w obrębie pasa potrafi całkowicie zmienić męską sylwetkę - oczywiście na plus. Jeśli mężczyzna chce podkreślić atletyczną budowę ciała czy też muskulaturę, śmiało może postawić właśnie na taki model - pamiętając oczywiście, że należy dobrać odpowiedni rozmiar, aby całość nie wyglądała karykaturalnie. Modele z guzikami przy szyi dodają pewną namiastkę elegancji, dlatego śmiało można zakładać je na wypad na miasto czy randkę. Z kolei koszulka z kołnierzykiem, czyli tzw. koszulka polo świetnie zastępuje koszule na mniej oficjalnych uroczystościach. Asortyment jest całkiem spory, pozostaje zatem tylko podjęcie wyboru zgodnie z indywidualnym gustem mężczyzny.

undefined

4 komentarze:

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)