Menu

26 maja 2021

Modne okulary przeciwsłoneczne

Modne okulary przeciwsłoneczne

Sezon na okulary przeciwsłoneczne czas start! Mamy już prawie czerwiec, zaraz przywitamy lipiec. To ostatnie chwile by zdążyć z zakupami przed sezonem. Szczególnie że jeśli dobrze dobierzemy model okularów przeciwsłonecznych, będą nam służyć jeszcze w wrześniu, gdy w Polsce dalej pięknie świeci słońce.

Okulary przeciwsłoneczne które będą dziś prezentowane, pochodzą z sklepu internetowego Binkle. W wspomnianym już sklepie internetowym Binkle możecie kupić modne i eleganckie okulary przeciwsłoneczne, okulary antyrefleksyjne do komputera oraz okulary dla kierowców.

W ofercie sklepu internetowego Binkle znajdziecie modele okularów męskich przeciwsłonecznych, oraz okulary przeciwsłoneczne damskie. Możecie wybierać wśród marek takich jak: PolarZONE, Revers, SPEED, Cote, Deep, Victoria.

Nieustającą popularnością dalej cieszą się modele okularów przeciwsłonecznych typu Kocie Oczy. To się już chyba nie zmieni, i zawsze będą modnym i popularnych fasonem na ulicach dla kobiet.

Celebryci je uwielbiają, a kobiety chętnie naśladują celebrytów w stylu ubierania. Oprawki do okularów kocie oczy charakteryzują się zaokrąglonym kształtem z wyraźnie zaznaczonymi górnymi zewnętrznymi narożnikami. Taki kształt oprawek wyraźnie podkreśla kobiece rysy twarzy.

Jednak to nie wygląd jest tutaj najważniejszy, tylko żeby takie okulary stanowiły naprawdę ochronę przeciwsłoneczną naszego wzroku. Okulary przeciwsłoneczne COTE exclusive, które możemy zamówić w sklepie internetowym Binkle, odpowiadają Normie Europejskiej EN ISO 12312-1:2013 uznanej za Polską Normę PN-EN ISO 12312-1:2014-02. Okulary posiadają filtr promieniowania UV-400. Oznacza to, że okulary chronią nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym UV-A, UV-B oraz UV-C. Okulary z tym filtrem chronią również przed najbardziej szkodliwymi falami UV-A 400.

Szczególną kategorią są również okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne, które poza tradycyjnym filtrem UV posiadają polaryzację, co znacznie wpływa na komfort i zmęczenie oczu. 

Warto również przy zakupie wziąć pod uwagę transport przesyłki. Sztywne etui zabezpiecza okulary przez zniszczeniem. Zewnętrzna część etui pokryta jest czarnym materiałem imitującym skórę. Wewnątrz etui pokryte jest przyjemnym w dotyku jasnym materiałemzabezpieczających okulary przed porysowaniem. Etui na wierzchu posiada wytłoczony napis PolarZONE. Zakupione okulary przeciwsłoneczne zostaną starannie i bezpiecznie zapakowane w kartonowe opakowanie oraz zabezpieczone wewnątrz folią bąbelkową. To daje nam gwarancję, że nasze zamówienie dotrze do nas bezpiecznie.

5 komentarzy:

 1. Najważniejsze, żeby dobrze chroniły. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Okulary przeciwsłoneczne to obowiązkowy element garderoby

  OdpowiedzUsuń
 3. Ochrona wzroku to podstawa, szczególnie teraz

  OdpowiedzUsuń
 4. Moim zdaniem na ten blog na pewno wchodzi bardzo dużo osób. Blog jest bardzo ciekawy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Okulary przeciwsłoneczne to podstawa w słoneczne dni, ja używam takich z polaryzacją która znacznie polepsza komfort.

  OdpowiedzUsuń

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)