Menu

08 czerwca 2019

Warkocz korona z zakończeniem w formie różyTo nie był dobry dzień do nagrań. Nic mi nie wychodziło. Ale jedyny dzień w którym miałam dostęp do potrzebnego mi aparatu. To tylko dowód na to, że włosy pomimo że już coś umiemy wykonać, i tak nie zawsze fryzura wyjdzie perfekcyjnie.

Sklep / YouTube / Facebook / Instagram


12 komentarzy:

 1. Bardzo fajny toturial. Na pewno z niego skorzystam.
  Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Głowa do góry i więcej cierpliwości ☺
  Fryzurka bardzo ładna jest ☺
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 3. Genialna fryzura! Fajna muzyka! Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam ponownie. To Asep Haryono, bloger podróżniczy z Indonezji. Widziałem wiele uroczych zdjęć na Instagramie. Naprawdę doceniam to, że twoje modele nie są dostępne dla publiczności i nie powinienem prosić osoby kontaktowej o modele. Po prostu nie mogę zamknąć oczu Wszystkie modele Leyraa Shop są wspaniałe, seksowne i słodkie. Chciałbym móc mieć jeden z modeli dla mojego przyszłego przyjaciela. Czy myślisz, że możesz mi pomóc w ten sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie. Celowo są wybierane osoby nieznane, żeby nie odciągały uwagi od produktów. By wzrok zwiedzającego był skupiony tylko na ubraniach :)

   Usuń
 5. Fryzurka bardzo Ci pasuje, sama spróbuję u siebie! :)
  Pozdrawiam,
  Aleksandra

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z Tobą. Właściciel tego niesamowitego bloga jest naprawdę ładny i pasuje do każdej fryzury, oprócz jej dobrego wyglądu. Chciałbym, żeby był zadowolony z przyjęcia mnie jako przyjaciół

  OdpowiedzUsuń
 7. Great post dear, so nice and interesting, love it!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny i przydatny toturial:** Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)