Menu

16 sierpnia 2022

Słodycz dla zdrowia i urody od Gummley!

Słodycz dla zdrowia i urody od Gummley!

Od jakiegoś czasu testuję produkty marki Gummley. Są to suplementy diety, witaminy w postaci słodkich, smakowych żelków. Mam uraz do tabletek, więc taka alternatywa jest dla mnie świetna.

Suplementy które możecie zakupić w sklepie internetowym Gummley, w swoim składzie zawierają wiele cennych składników dla naszego organizmu. 

GUMMLEY DOBRY SEN ŻELKI Z MELATONINĄ

Żelki Gummley Dobry Sen z melatoniną to pierwszy produkt marki, który mnie zainteresował. Stres związany z nową sytuacją prywatną i zawodową bardzo wpłynął na pogorszenie się jakości snu. Coraz trudniej było się zregenerować, i wrócić na właściwe tory, co dało efekt ciągłego zmęczenia, pogorszenie koncentracji, rozdrażnieniem i spadkiem produktywności. 
Żelki z melatoniną Gummley są pyszne (z melatoniną mają smak jagodowy), łatwe do spożycia i przede wszystkim skuteczne! 
Jeden żelek dzięki stworzonej przez producenta formule zawiera 1 mg melatoniny, która skutecznie reguluje pracę zegara biologicznego człowieka. Zgodnie z zaleceniami producenta wystarczy przyjmować 2 żelki dziennie, aby osiągnąć oczekiwany rezultat. 
Dbanie o swoje zdrowie i wygląd, jak i wartościowy sen, nie musi być więc nudne i uciążliwe jak jeszcze niedawno była moda na nałogowe łykanie tabletek, teraz wystarczy sięgnąć po pyszne żelki, które dobieramy do swoich aktualnych potrzeb.

GUMMLEY SKUPIENIE ŻELKI Z WITAMINAMI Z GRUPY B

Żelki Gummley Skupienie to kolejny produkt marki, który wybrałam ze względu na aktualną sytuację. Mają swoją firmę muszę pozostawać w pełni skoncentrowana, ponieważ jak dobrze wiemy, jeden błąd w Polsce może przekreślić wszystko to, na co od lat pracowałam, i kocham. Żelki Gummley Skupienie będą na pewno trafionym wyborem dla każdego, kto chce skutecznie wesprzeć pracę swojego umysłu, ponieważ zawierają w jednej porcji:  
10 mg witaminy B5 – ma za zadanie oddziaływać pozytywnie na układ nerwowy, wpływając na poprawny przebieg procesów intelektualnych, w tym na pamięć oraz na zdolność koncentrowania się; 
400 µg witaminy B9 – ma za zadanie regulować prawidłowe działanie układu nerwowego, poprawiając naszą pamięć i koncentrację, a także niwelując nadmierne zmęczenie; 
50 µg witaminy B12 – ma za zadanie poprawiać pamięć, a także zdolność koncentrowania się i przyswajania informacji. 
Producent zadbał o to, aby był to kompleksowy produkt, który dostarczy naszemu organizmowi cennych składników odżywczych. Regularne przyjmowanie 2 żelków dziennie może pozytywnie wpłynąć na sprawność naszego umysłu, poprawiając naszą wydajność i samopoczucie. 
W jednym opakowaniu znajduje się 60 żelków, które stanowią miesięczny zapas suplementu witamin z grupy B.

GUMMLEY ZDROWE WŁOSY I PAZNOKCIE ŻELKI BIOTYNĄ

Ostatni mój wybór to żelki z biotyną Gummley. Najczęściej przyczyną złej kondycji naszych włosów i paznokci są niedobory składników odżywczych i witamin, na co jestem obecnie narażona ze względu na trudne odżywianie, związane z nadmiarem pracy i ciągłą trasą. 
Producent zadbał o to, aby żelki z biotyną miały również w składzie witaminy, które pomogą w drodze o wymarzoną jakość włosów i paznokci. W jednym opakowaniu znajdziemy aż 60 żelków, co stanowi całą miesięczną kurację. Zalecana dzienna porcja suplementu to 2 żelki, które w składzie zawierają:
5 mg biotyny – to aż 5000% RWS; 
5 mg cynku – ma za zadanie wpływać na wzmocnienie włosów, a także na poprawę kondycji paznokci (zwłaszcza ich płytki), zapobiegając łamaniu się paznokci; 
6 mg witaminy E – ma za zadanie pobudzać włosy do wzrostu i dogłębnie je odżywiać, poprawić wygląd płytki paznokci, a także opóźniać procesy starzenia się skóry, wpływać na jej regenerację i odpowiednie nawilżenie; 
800 µg witaminy A –ma za zadanie poprawiać metabolizm cebulek włosowych, przez co są silniejsze i gęstsze; 
12,5 µg witaminy D3 – ma za zadanie regulować gospodarkę wapniową organizmu, poprawiając kondycję paznokci; 
4 µg witaminy B12 – ma za zadanie wspomagać wzrost włosów, zapobiegać rozdwajaniu się paznokci oraz wyrównuje koloryt skóry; 
200 µg witaminy B9 – ma za zadanie zapobiegać nadmiernemu wypadaniu włosów oraz regulować właściwe nawilżenie skóry; 
2,5 mg witaminy B5 – ma za zadanie poprawiać wygląd włosów i opóźniać ich siwienie, bierze również udział w odbudowie i prawidłowym wzroście paznokci, a także regeneruje i nawilża skórę.


Dostępne są też żelki wpierające odporność i relaks.

Śledźcie markę również na Instagramie oraz FB

Teraz na kod: Gummley20 - macie 20% zniżki!


A wszystko to dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia!

8 komentarzy:

Nieopłacone linki nie są zatwierdzane. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)