Menu

10 lipca 2019

Jeden z kluczowych elementów sukcesu w pracy w internecie - pozycjonowanie

O pozycjonowaniu w internecie słyszymy ciągle - na szkoleniach, kursach, reklamy w internecie... ale jak przyjdzie co do czego, mało konkretów. Dlatego dziś wpis będzie poświęcony firmie AFTERWEB - ze względu na jej praktyczne aspekty.

Jeden z kluczowych elementów sukcesu w pracy w internecie - pozycjonowanie

Jakie główne cele ma firma Afterweb zamiar zrealizować współpracując z klientem?

 • Stały wzrost sprzedaży – w końcu po to zaczynamy pracę w internecie, nie udawajmy że pieniądze nie mają znaczenia, jesteśmy ludźmi. 
 • Pozyskanie nowych klientów – wyprzedzisz konkurencję – sprawić by klient wybrał Twoją markę. 
 • Rozpoznawalność marki – zbudować prestiż i rozpoznawalność swojej firmy. Utarło się przez lata, że firmy pierwsze w google są lepsze, może to przez nasze lenistwo, że nie sprawdzamy następnych stron? Jakby nie patrzył, tego nie przeskoczymy, więc musimy być pierwsi by zaistnieć.


Jak to agencja robi, że osiąga zamierzony cel? W pozycjonowaniu w wyszukiwarce google za wszystko odpowiedzialne są algorytmy, które oceniają twoją stronę internetową, a następnie ustalają jej pozycję w wyszukiwarce. 
Dlaczego zatem praca w pozycjonowaniu wygląda tak, a nie inaczej? Podejmując się pozycjonowania danej strony internetowej firma musi spełnić dużo kryteriów, by strona zaistniała i wspięła się w rankingu Google. Dlatego pozycjonowanie strony www jest procesem trudnym i czasochłonnym, gdyż wszystkie czynniki rankingujące muszą być systematycznie monitorowane, by poprawić lub utrzymać wysokie pozycje w Google.


Agencja skupia się na najważniejszych obszarach w tym temacie:
 • wybór słów kluczowych
 • audyt SEO
 • przygotowanie treści
 • link building
 • monitorowanie
 • raportowanie
 • reagowanie na ewentualne zmiany w algorytmach
 • reagowanie na działania konkurencji
Pozycjonowanie to nie da się ukryć, kawał ciężkiej pracy. Jedna osoba to za mało by ogarnąć temat i wycisnąć z niego maksimum możliwości. Budując jednak stopniowo swój autorytet w oczach wyszukiwarki, pozycjonowanie kolejnych wpisów będzie łatwiejsze. 


Korzystaliście już z wsparcia tej firmy? Co było dla was "krokiem milowym" w pozycjonowaniu swojego miejsca w sieci? Dajcie znać w komentarzach :)

12 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie to nadal czarna magia, ale nie będę korzystała z usług firm :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby cos tam rozumiem, ale nadal spora część rzezcy to czarna magia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie nie do końca czarna magia ,ale raczej z takich usług nie będę korzystac-po prostu nie jest mi to potrzebne 😀
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 7. Przyznam szczerze, że dla mnie to czarna magia. Ale dla firm zawsze to jakieś wsparcie i pomoc :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam swojej strony więc nie potrzebuję pozycjonowania.

  OdpowiedzUsuń

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)

Bądź ze mną w stałym kontakcie! Zapisz się na newsletter :)

Copyright © 2016 Blog Fashion and Beauty - Personal by Leyraa | ZAWARTOŚĆ PREZENTOWANEJ STRONY INTERNETOWEJ JEST OBJĘTA PRAWEM AUTORSKIM. ZDJĘCIA ORAZ TREŚĆ NIE MOGĄ BYĆ WYKORZYSTYWANE BEZ WIEDZY I PISEMNEJ ZGODY AUTORA. |