Co obiecuje producent? Aceton kosmetyczny marki Semilac to płyn do usuwania lakieru hybrydowego, przyda się więc wtedy, kiedy stylizacja wymaga już usunięcia. Nie należy zrywać lakieru hybrydowego, ponieważ uszkadza to naturalną płytkę, oraz może powodować jej nadwrażliwość.
Jak ściągnąć manicure hybrydowy za pomocą acetonu? Potrzeba kilku niezbędnych produktów pomocniczych do usuwania manicure. Warto, abyś miała też pod ręką także: - bloczek polerski lub pilnik o gradacji 180/240, - folie do usuwania manicure hybrydowego – Semilac Remover Wraps, - pusher lub patyczek drewniany.
Na początku musisz delikatnie spiłować warstwę topu przy użyciu bloczka polerskiego lub pilnika. W kolejnym kroku należy namoczyć w acetonie wacik znajdujący się w folii do usuwania manicure hybrydowego. Po namoczeniu wacika w preparacie należy owinąć folią każdy paznokieć. Następnie zostawić owinięte folią paznokcie na ok.10-15 minut. Po tym czasie odwiń folie i przejdź do usuwania pozostałości hybrydy za pomocą pushera.
W ofercie firmy są obecnie do dyspozycji 4 różne pojemności acetonu do hybryd:
- 50ml: obecnie najmniejsza buteleczka acetonu do paznokci Semilac, to dobre rozwiązanie, jeśli dopiero zaczynasz swoją pracę z hybrydami.
- 125ml: w poręcznej buteleczce sprawdzi się zarówno w domu, jak i w salonie manicure.
- 500ml: gdy wykonujesz manicure dość często i zależy na produkcie, który wystarczy na wiele stylizacji.
- 1000ml: duże opakowanie to rozwiązanie dedykowane dla salonu manicure. Największa obecnie pojemność acetonu do hybryd który oferuje marka – 1000ml wystarczy, aby ściągnąć hybrydę naprawdę wielu klientom. To wydajność w rozsądnej cenie.
Skład: Acetone
Opinia: Gdy kupowałam zestaw do hybryd, był już jako element całej paczki. Brakowało w zestawie folii do owijania paznokci, więc robiłam less waste zawijkę z opakowań po czekoladkach.
Bez problemu rozpuszcza całą hybrydę. Nawet jak tych warstw jest bardzo dużo. 15 minut odmaczania wystarczy, nie wiem jak wypada w porównaniu z innymi markami, bo to mój pierwszy aceton.
Zapach tylko straszny.
Był i czas, gdy nie miałam już zwykłego zmywacza do paznokci, i używałam go do zmycia klasycznych lakierów. Błyskawiczna robota.
Z czasem kupiłam frezarkę i ten aceton zużyłam już do końca jako zmywacz do klasycznych lakierów.
Semilac aceton możecie zamówić TUTAJ.
Thanks for your review...
OdpowiedzUsuńJa zawsze hybrydę zdejmuję u kosmetyczki. Aceton daje radę, ale też strasznie wysusza, także skórę wokół paznokci.
OdpowiedzUsuńMiałam kilka acetonów różnych firm i prawdę mówiąc każdy działa tak samo 😀
OdpowiedzUsuńWitam serdecznie ♡
OdpowiedzUsuńAkurat nie noszę hybryd, rzadko maluję paznokcie ale dobry zmywacz to dla mnie podstawa :) Świetna recenzja!
Pozdrawiam cieplutko ♡
Nigdy nie miałam hybryd...
OdpowiedzUsuńJa również bardzo nie lubię tych zapachów. :/
OdpowiedzUsuńDobrze, że takie zmywacze są dostępne na rynku.
OdpowiedzUsuńHybryd nie noszę, ale paznokcie czasem maluję, więc dobry zmywacz jest niezbędny:)
OdpowiedzUsuńU mnie lakier sam schodzi i to po kilku dniach :(
OdpowiedzUsuńNie robię sobie hybryd.
OdpowiedzUsuńNie noszę hybryd, w ogóle paznokci nie maluję :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie
Nigdy nie nosiłam hybryd, dobrze że zmywacz dobrze się sprawdza w przypadku tradycyjnych lakierów.
OdpowiedzUsuńJa również nie miałam hybryd nigdy. A zwykłe lakiery zmywam lakierami nieacetonowymi. Choć taki jeden acetonowy zmywacz mam, bo mam tendencje do sklejania palców kropelką. Zawsze, gdy próbuję dziecko naprawić jakąś zabawkę 😆
OdpowiedzUsuńrzadko używam acetonu do hybryd, mam frezarkę
OdpowiedzUsuńdo zmywania hybryd używam frezarki
OdpowiedzUsuńhahahaha papierki po czekoladkach xD Można? Można!
OdpowiedzUsuńHybrydy miałam tylko raz w życiu na własnym weselu, nawet jeśli do tego wrócę to z pewnością sporadycznie ale siostrze mogę zmywacz polecić :)
OdpowiedzUsuńCiekawa recenzja,chociaż ja nie noszę hybryd.Polecę przyjaciółce :)
OdpowiedzUsuń