Menu

28 kwietnia 2021

Frezarka do paznokci NEONAIL z frezami miętowa 15W

Frezarka do paznokci NEONAIL z frezami miętowa 15W

Co obiecuje producent? Jeżeli szukasz skutecznego, niezawodnego urządzenia, które usunie Twój manicure i opracuje paznokcie oraz skórki, to wybierz właśnie tę frezarkę. Nowoczesny design – miętowy kolor urządzenia jest modny i estetyczny. Łatwość przechowania – jest niewielka i kompaktowa, a dodatkowo frezy można przechowywać w bazie frezarki, dzięki czemu zachowujemy jeszcze więcej miejsca. Skuteczność działania – moc 15W i obroty do 25000rpm pomagają szybko i dokładnie usunąć stary manicure, lub opracować skórki i paznokcie. Łatwa w obsłudze – frezarka świetnie sprawdzi się w rękach początkującej, jak i zaawansowanej stylistki. W zestawie znajduje się instrukcja obsługi.

Moc:  15W 

Max obroty:  25000rpm 

Napięcie wejściowe:  220-240 V 

Jak użyć? Podłącz wtyczkę przewodu zasilającego do gniazdka; 

Podłącz rączkę frezarki do wtyczki w urządzeniu; 

Urządzenie włącz/wyłącz za pomocą przełącznika ON/OFF znajdującego się na bazie frezarki, przytrzymując przycisk przez 3 sekundy; 

Następnie uruchom rączkę frezarki za pomocą przełącznika ON/OFF na rączce Zmianę kierunku obrotu ustawiamy za pomocą przełącznika ON/OFF umieszczonego na bazie frezarki. 

Następuje ona poprzez naciśnięcie przycisku ON/OFF przez 1 sekundę; Prędkość obrotu można regulować maksymalnie do 25000 rpm za pomocą regulatora prędkości LOW/HIGH.

Opinia: Tak udanej inwestycji dawno nie było! Moja wybranka jest mała, ładna, zgrabna a przy tym tak precyzyjna, że nawet takie paznokciowe zero jak ja jest w stanie osiągnąć przy jej użyciu cel! To co mnie pozytywnie zaskoczyło to to, że łatwo przechowywać, ale również transportować, dzięki czemu sprawdziła się podczas wyjazdów. 

Frezarka do paznokci NEONAIL z frezami miętowa 15W

Pudełko wraz z wypełnieniem jest wyprofilowane pod sprzęt. Na wyjazd do Sanatorium mogłam spakować ją do walizki, i uczyć się w wolnych chwilach. Pomimo hamowania i krętych zakrętów w Małopolskim, gdzie cała zawartość walizki latała, wraz z samą walizką, pudełko okazało się wystarczające, i żaden element wyposażenia nie uległ uszkodzeniu.

Frezy spakowane są w małą wkładkę z tyłu frezarki. Jak pierwszy raz otworzyłam przesyłkę, myślałam że sprzedali mi frezarkę bez frezów... szukam szukam... w instrukcji obsługi jest że mają być... odwracam i zastanawiam się czemu baterie są, skoro jest na kabel... wtedy otworzyłam skrytkę i okazało się że tam są frezy!🤣 Jestem z tego rozwiązania mimo szoku pierwszego otwarcia, bardzo zadowolona i pochwalam. Skrytka zamykana na zatrzask, nic nie wypada, nie muszę szukać po wszystkich szufladach części. 

Frezarka do paznokci NEONAIL z frezami miętowa 15W

Daję radę nawet prawą ręką pracować! Nie jest tak dokładnie jak lewą, ale i tak jest lepiej niż dłubać radełkiem. Zakupu dokonałam jak prawdziwa baba - bo ładny kolor. I to był bardzo dobry wybór, delikatna mięta pasuje mi, jestem estetką i drażnią mnie bure, nijakie barwy i faktury. Nawet zostawiona na biurku w pośpiechu, po powrocie nie drażni.

Nigdy nie miałam szkolenia z używania takiego sprzętu. Widziałam tylko nagrania w internecie. Do wprawy doszłam metodą prób i błędów na własnych dłoniach i stopach. Mimo to nigdy nie uszkodziłam sobie skóry, nigdy nie spowodowałam krwawienia albo innego uszczerbku przy jej użyciu. 

W skali serduszek - max❤️! 

Frezarka do paznokci NEONAIL z frezami miętowa 15W możecie zamówić TUTAJ.

8 komentarzy:

 1. Nie dziwie się, że zakupu dokonałaś "jak typowa baba" bo frezarka jest śliczna :) ja mam trochę brzydszą ale też nie wyobrażam sobie teraz robić pazurków bez jej użycia. zdejmowanie hybryd czy opracowanie skórek nie jest już tak czasochłonne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę sobie kupić porządną frezarkę. Ostatnio pożyczyłam od siostry, ale niestety jest słaba.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam zamiar kupić swoją pierwszą frezarkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. całkiem niedawno też się skusiłam na frezarkę i jestem bardzo zadowolona z wyboru, choć nie jest tak ładna, jak Twoja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie szukamy frezarki do paznokci. Dziękuję za dokładną specyfikację i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, mam taką samą - którego z dostępnych frezów używa Pani do ściągania lakieru hybrydowego? Dziękuję

  OdpowiedzUsuń

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)