Dzień dobry. Dzisiejszy wpis będzie poświęcony firmie która zajmuje się produkcją standów kartonowych. Producent standów kartonowych ST-Print to firma która wyspecjalizowała swoją działalność w produkcji stojaków półkowych, stojaków podłogowych, stojaków naladowych, stojaków płaskich i totemów.
Poniżej kilka zdjęć przykładowych modeli:
Takie formy promowania działalności mogą być używane na eventach, w własnych placówkach sklepowych itp. Cel to wyróżnić firmę na tle konkurencji. W zależności od potrzeb klientów, każdy model można spersonalizować na potrzeby danej kampanii reklamowej.
Można w ten sposób promować nawet takie produkty jak płyty CD, książki - ze względu na możliwość wykonania niestandardowego rozmiaru standu, który będzie świetnie podkreślał produkt.
Wykorzystujecie takie standy w swoich firmach? Dajcie znać w komentarzach.
Thanks for your sharing 😊
OdpowiedzUsuńNa pewno komuś się przyda.
OdpowiedzUsuńNie mam firmy, ale podobają mi się takie standy np. Z jedną marką :)
OdpowiedzUsuńA ja właśnie takich potrzebuję do salonu fryzjerskiego :)
OdpowiedzUsuń