Menu

20 kwietnia 2019

Barwa, Tradycyjne polskie szare mydło

Mycie włosów szarym mydłem - babcine sposoby na włosy
Co obiecuje producent? Mydło naturalne do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonnością do alergii. Jest hypoalergiczne, zawiera naturalne składniki, nie podrażnia i nie wysusza skóry, skutecznie usuwa zabrudzenia.  


Skład: Sodium Palmate,   Sodium Palm Kermelate, Aqua,   Glycerin,   Palm Acid,   Palm Kernel Acid, Sodium Chloride,   Titanium Dioxide, Tetrasodium Etidronate, Etidronic Acid 

Barwa, Tradycyjne polskie szare mydło możecie zamówić TUTAJ.


Zastosowanie i efekty:
  • Do mycia włosów -> sposób i efekty opisałam TUTAJ.
  • Do higieny intymnej: nie bawię się już w tonę kosmetyków, każdy do czego innego. Po co mam kupować jakieś płyny do części ciała których nigdy światło dzienne nie zobaczy, a do tego sprawiają problemy przez alergie? Przemyję tym mydłem, i mam cały dzień spokój, również w czasie okresu. Nie powoduje podrażnień ani innych niespodzianek.
  • Do walki z trądzikiem: mam często wysyp ropnych zmian na brodzie, czasem między brwiami. Bolesne i uciążliwe, to mydło pomaga mi się z nimi rozprawić. Oczywiście jak to klasyczny naczyniowiec, nie mogę stosować go na codzień bo bym obłaziła ze skóry jak węże zrzucające skórę na wiosnę. Raz, góra dwa razy w miesiącu gdy sytuacja zmusza.
  • Przy leczeniu ran i skaleczeń: nie przyśpiesza gojenia, ale też nie zostają po jego stosowaniu blizny. Najważniejsze że nie szkodzi i nie podrażnia. Po różnych cudach z apteki mam blizny do dziś i nic nie pomaga się ich pozbyć.
  • Do mycia rąk lub prania: niezastąpione! Odchudza kosmetyczkę konkretnie dzięki temu że zastępuje dozownik z mydłem do rąk, a do tego przydatne do prania. Również do wywabiania plam, a sportowcy dobrze wiedzą o co chodzi. Bardzo dobre również do mycia rąk przed treningiem pole dance - dobrze zmywa resztki kosmetyków, dzięki czemu ręka nie ześlizguje się zbyt szybko, ale o tym będzie osobny post.
Barwa, Tradycyjne polskie szare mydło możecie zamówić TUTAJ.

2 komentarze:

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności.

Bądź ze mną w stałym kontakcie! Zapisz się na newsletter :)

Copyright © 2016 Blog Fashion and Beauty - Personal by Leyraa | ZAWARTOŚĆ PREZENTOWANEJ STRONY INTERNETOWEJ JEST OBJĘTA PRAWEM AUTORSKIM. ZDJĘCIA ORAZ TREŚĆ NIE MOGĄ BYĆ WYKORZYSTYWANE BEZ WIEDZY I PISEMNEJ ZGODY AUTORA. |