Menu

21 listopada 2018

Ziaja, Wazelina biała

Ziaja, Wazelina biała

Co obiecuje producent?: Wazelina biała Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

Wazelina biała Ziaja dostępna jest TUTAJ.

Opinia: Bezzapachowa, gęsta stała konsystencja.
Wielofunkcyjna, jako maść na świeżo robiony tatuaż, bez problemu wszystko się zagoiło. 
Nie sprawdziła się natomiast jako ochrona do twarzy na basen. Twarz reaguje zaczerwienieniem i łuszczy się jak bez użycia czegokolwiek. Taka sama reakcja wystąpiła po użyciu kremu który miał w składzie wazelinę.
Sprawdzi się jako pomadki, jako zabezpieczenie ust przed mrozem, podrażnienia od mrozu. Próbowałam też jako odżywki na rzęsy na noc, rzęsy faktycznie po dłuższym stosowaniu zyskały na długości. Lecz moje rosną białe (a mam swoje włosy naturalne czarne typowo polskie, gdzie tu sens i logika jasne rzęsy?), i dalej były białe, nie nabrały koloru.
Jako alternatywa dla olejku bądź kremu do twarzy na noc? Ma właściwości natłuszczające, nie nawilżające, tak samo jak olejki. Jako zamiennik od czasu do czasu dla kremu - twarz miła, gładka w dotyku, lecz nie wpływa w żaden sposób na zaczerwienienia, czyli mój największy wróg.


Wazelina biała Ziaja dostępna jest TUTAJ.

9 komentarzy:

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności.

Bądź ze mną w stałym kontakcie! Zapisz się na newsletter :)

Copyright © 2016 Blog Fashion and Beauty - Personal by Leyraa | ZAWARTOŚĆ PREZENTOWANEJ STRONY INTERNETOWEJ JEST OBJĘTA PRAWEM AUTORSKIM. ZDJĘCIA ORAZ TREŚĆ NIE MOGĄ BYĆ WYKORZYSTYWANE BEZ WIEDZY I PISEMNEJ ZGODY AUTORA. |