Menu

28 listopada 2018

Wet n Wild, ProLine, Graphic Marker Eyeliner E878 Airliner blue (Eyeliner w pisaku)

Wet n Wild, ProLine, Graphic Marker Eyeliner  E878 Airliner blue (Eyeliner w pisaku)
Co obecuje producent?: Pisak z wyprofilowaną skośną końcówką. Dostępny w 2 wersjach kolorystycznych: - Jetliner Black - Airliner Blue

Opinia: Ten produkt to chyba jakiś żart! Nie da się nim zrobić kreski na powiece!  Nie jest precyzyjny, zostawia ledwo widoczną podświatę, przerywaną kreski... tańsze produkty są lepsze!
Mocno trzeba dociskać do powieki, i dziwnie pod kątem żeby cokolwiek "narysował". Ta markerowa końcóweczka to jakieś nieporozumienie. Jak takim czymś robić cieńką kreskę?

Jedyne zastosowanie jakie dla niego znalazłam to robienie nim gwiazdek pod okiem, które też rysowałam chyba z godzinę! Ciągle musiałam poprawiać, bo ten pisak szeroki to robi ślad gdzie zechce, musiałam ścierać chusteczką i rysować od nowa... po entym razie powiedziałam "dość" i zostawiłam jak wyszło, i czekałam już rozczarowana produktem na kumpla.
Wet n Wild, ProLine, Graphic Marker Eyeliner  E878 Airliner blue (Eyeliner w pisaku)
Jeansowa granatowa kurtka z perełkami, białe body, czarne tregginsy, czarne tenisówki, gwiazdki pod okiem malowane elinerem
Urodziny firmy cz.2 - Siwo-różowa sukienka, czarne sandały zamszowe na szpilce, naszyjnik z pereł, opaska tiara, niebieskie gwiazdki robione elinerem
Tak właściwie to na tych zdjęciach, miałam zrobioną kreskę tym eyelinerem... ale musiałam poprawiać czarnym z Miss Sporty żeby chociaż oko wyciągnąć i otworzyć, na zdjęciu widać jak eyeliner Wet n Wild, ProLine, Graphic Marker Eyeliner  E878 Airliner blue robi nierównego kolorytu rysunek, miejscami jest granatowy, a miejscami błękitny, o zgrozo!
Nie, to coś nie nadaje się do rysowania kresek. Co najwyżej do tych gwiazdek, ale ile jest okazji żeby robić taki "artystyczny" makijaż?

Wet n Wild, ProLine, Graphic Marker Eyeliner  E878 Airliner blue można kupić TUTAJ, jeśli kogoś interesuje rysowanie gwiazdek na twarzy, bo kreski na oku na pewno nim nie zrobi.

3 komentarze:

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności.

Bądź ze mną w stałym kontakcie! Zapisz się na newsletter :)

Copyright © 2016 Blog Fashion and Beauty - Personal by Leyraa | ZAWARTOŚĆ PREZENTOWANEJ STRONY INTERNETOWEJ JEST OBJĘTA PRAWEM AUTORSKIM. ZDJĘCIA ORAZ TREŚĆ NIE MOGĄ BYĆ WYKORZYSTYWANE BEZ WIEDZY I PISEMNEJ ZGODY AUTORA. |