Menu

03 stycznia 2016

Garnier Ultra Doux Szampon oczyszczający cytryna i biała glinka

Garnier Ultra Doux Szampon oczyszczający cytryna i biała glinka

Co obiecuje producent?: Odkryj nowy szampon Garnier Ultra DOUX z cytryną*i białą glinką, który został stworzony specjalnie, aby podkreślić blask Twoich włosów. Szampon Garnier Ultra Doux z białą glinką znaną ze swoich właściwości absorbujących jest wzbogacony w ekstrakt z cytryny, znany z właściwości odświeżających. Szampon Garnier Ultra Doux z białą glinką i cytryną* sprawia, że Twoje włosy są oczyszczone, świeże, lekkie. Świeży cytrynowy zapach szamponu sprawia, że mycie włosów jest czystą przyjemnością. 

Opakowanie: 400ml, dostępny w większości supermarketów i drogerii za około 13zł. Opakowanie kształtu i desingu takie jak cała seria Ultra Doux, nieprzeźroczyste. Naklejki nie odklejają się pod wpływem wilgoci. Nakrętka szeroka i płaska, dzięki czemu jak produkt się kończy możemy postawić butelkę na nakrętce.

Działanie: Przyjemny zapach, mi się podoba. Konsystencja typowy szampon, nie za rzadka ani za gęsta, o bladozielonym kolorze, jak opakowanie. Sam kosmetyk spłukuje się bardzo dobrze i szybko. Nie było z tym większego problemu. 
Szampon nie plącze włosów, delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, pozostawia po sobie bardzo świeży zapach. Jako jeden z niewielu szamponów nie plącze mi włosów, dzięki czemu mniej ich wypada. Przy niektórych drogeryjnych włosy się kołtuniły podczas mycia, potem znajdowałam pełno na ciele i w brodziku takich kołtunów. Ten na szczęście nie powoduje tego zjawiska. 
Nie wypłukuje koloru z włosów farbowanych. Dobrze zmywa oleje. Wydajność bardzo dobra. Odświeża skórę głowy, dobrze oczyszcza i nie jest przy tym typowym zdzierakiem. 
Po spłukaniu włosy są gładkie, nie plączą się. Naprawdę wystarczy odrobina, żeby porządnie oczyścić skórę głowy.
Myję włosy co 2 dni, ale jeśli trzeba spokojnie wytrzymują ponad 3 w przyzwoitym stanie.
Stosuję go regularnie i nie zauważyłam, żeby skalp szybko się do niego przyzwyczajał. Nie nasila przetłuszczania, domywa co trzeba i nie powoduje przyklapu. 

Garnier Ultra Doux Szampon oczyszczający cytryna i biała glinka możecie zamówić TUTAJ.2 komentarze:

Nieopłacone linki nie są zatwierdzane. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)