Menu

24 maja 2017

Vitalsss plus suplement diety 25 tabletek musujących

Vitalsss plus suplement diety 25 tabletek musujących

Co obiecuje producent? Produkty przeznaczone dla osób dorosłych. Witamina C i cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz bierze udział w procesie podziału komórek. Niacyna, ryboflawina, witamina B12, witamina B6 oraz magnez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.

Vitalsss plus suplement diety 25 tabletek musujących


Opinia: Na niedobory magnezu cierpię od dzieciństwa. Już w podstawówce budziłam się w środku nocy z powodu bolesnych skurczy mięśni. Lekarz rodzinny bez chwili zawahania od razu przepisał ten oto magnez w formie musujących tabletek. Produkt pomógł, po regularnym tygodniowym stosowaniu, codziennie rozpuszczałam jedną tabletkę w szklance wody i popijałam między posiłkami.
Dziś jestem aktywna nie tylko w czasie treningów. Życie samemu na własny rachunek to ogromne obciążenie dla mojego organizmu, nie tylko fizyczne ale i psychiczne. Dlatego muszę dbać o to co trafia do mojego wnętrza.
Ponadto moja trenerka zaleciła mi przyjmowanie suplementów ze względu na treningi z magnezem, potasem - produkt spełnia wymagania.
Nie bez znaczenia jest teraz też dla mnie walory smakowe, bo od tego jest życie by móc się nim cieszyć, a nie męczyć - suplement ma słodki pomarańczowy smak.
Podobno kawa i alkohol również mają właściwości wypłukujące magnez z organizmu. O ile kawę piję sporadycznie i przeważnie w wersji latte lub inki to ciężko mi się na ten temat wypowiedzieć. Natomiast jeśli chodzi o alkohol to tak, zdecydowanie produkt pomaga po barowych maratonach leczących rany duszy.
To co łączy go z zwykłymi tabletkami z apteki z magnezem to to, że żadne z nich nie da permanentnych efektów. Wcześniej czy później muszę ponownie sięgnąć po suplement. Ani te tabletki musujące, ani zwykłe tabletki nigdy nie dały efektu na dłuższy okres typu rok czy dwa lata.

Vitalsss plus suplement diety 25 tabletek musujących

Vitalsss plus suplement diety 25 tabletek musujących możecie zamówić TUTAJ.

10 komentarzy:

 1. Nie wierzę w magiczne działanie tabletek musujących. Nigdy żaden specyfik nie wprowadził najmniejszych zmian.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja lubie wapno rozpuścić musujące i zrobić sobie z tego tonik na twarz :)

  _______________
  PorcelainDesire ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Chętnie wypróbuję te suplementy - skoro Tobie pomagają...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy produkt zawiera cukier? I to nie koniecznie w tradycyjnej postaci, bo nie ma o nim informacji na etykiecie a smak jest podejrzanie słodki.
  Po spożyciu, na zakończeniu jamy ustnej powstaje lekko gęsta substancja, która jest charakterystyczna WYŁĄCZNIE po spożyciu cukrów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Generalnie – magnez jak magnez, ale ja bym zwróciła uwagę na fakt konieczności takiej suplementacji. Coraz częściej przez złą dietę wypłukujemy magnez i stosowanie tego typu tabletek (lub innych) jest niemal konieczne.

  OdpowiedzUsuń

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)