01 września 2015

Joanna Naturia 231 Czerwona porzeczka

Po nieudanej próbie farbowania olią, tego samego dnia ratowaliśmy najtańszą farbą jaką znaleźliśmy w sklepie w Borowej.

Efekt po oli:

Wyposażenie:
Efekt:

Co obiecuje producent?: Farby do włosów Naturia Color Joanna nadają włosom piękne i głębokie kolory, doskonale kryją siwiznę, pozostawiając na włosach długotrwały efekt.
Receptury kosmetyków Joanna zostały przygotowane na bazie naturalnych składników roślinnych: protein mlecznych i ekstraktu z brzoskwini.
Proteiny mleczne chronią i odżywiają włókna włosów. Brzoskwinia to bogate źródło witamin i soli mineralnych, działa na włosy odświeżająco i tonizująco.
Po zabiegu farbowania włosy są miękkie i sprężyste, mają głęboki kolor, piękny połysk i zdrowy wygląd. 
Farba do włosów Joanna Naturia Color jest dostępna w 12 odcieniach.

Cena: ok. 5-7zł

Wrażenia: Farba dobrze się rozprowadza i jest wydajna. Jedno opakowanie wystarczyło na moje włosy długości za zapięcie stanika. Na odrosty już jej nie nakładałyśmy, bo olia chwyciła je idealnie. Konsystencja dobra, nie kapie, nie spływa po skórze.
Jedyne do czego mogę się doczepić na razie, to brak odżywki dołączonej do opakowania. Jak dla mnie to ta farba dorównuje innym droższym farbom, a jest o wiele tańsza. Logiczne jest też to, że nie u każdego się sprawdzi, bo każdy ma inne włosy. Kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż na opakowaniu, bo swoje miałam dość ciemne. Z czasem okaże się jak długo utrzymuje się ten kolor. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!