04 lutego 2018

Start!!! http://leyraa-shop.pl ❤️

Start!!! http://leyraa-shop.pl

Stało się!!! www.leyraa-shop.pl oficjalnie wystartował!!!

Po wielu nieprzespanych nocach, dużej ilości zainwestowanego szmalu, po godzinach spędzonych na sesjach zdjęciowych, obrabianiu tych zdjęć, opisywaniu, publikowaniu, nauki marketingu, grafiki, affilacji, oszczędzaniu, i wiele wiele więcej... wreście moje najnowsze dziecko przyszło na świat!

Dla innych jest pewnie kolejnym portalem ze szmatami... lecz w rzeczywistości jest to sklep z burzliwą historią! 
Nie wszyscy o tym wiedzą, ale zamiłowanie do grafiki i programowania poznałam gdy weszłam w posiadanie pierwszego komputeram, miałam wtedy z 12 może 13 lat.
Ten projekt  aby wiedzieć czy to ma racje bytu i przeprowadzić badania rynkowe niedopuszczając do ponownego bankructwa, blog spisał się idealnie! Blog to tylko element układanki, tak samo jak studia, lecz bez tych małych rzeczy nic by nie zaszło!
 Godziny spędzone na adresowaniu kopert, stanie w kolejkach na poczcie, odpisywanie na najabsorudniejsze wiadomości jakie można otrzymać na skrzynkę, zarówno tą na szafa, vinted, czy maxmodels (to ostatnie to kreatywność nie przestaje nadal zadziwiać). Godziny spędzone u prawnika z ustawami o handlu, umowami od dostawców, regulaminami (samo skonstuowanie regulaminu zajeło tydzień), o relacje działalność-fiskus... 
Ten projekt pomógł mi w te wakacje otrząsnąć się po złamanym sercu i wrócić do żywych. Nie było łatwo projektować oprawę graficzną, czy szukać dostawców mając ciągle podpuchnięte od łez oczy, że nie wspomne o jakim kolwiek sesownie napisanym emailu... To się ciągneło miesiącami, szukałam też pracowników, niestety bezefektownie. 
Start!!! http://leyraa-shop.pl
Zaczełam budowę od 0d... przerabiałam niejedną ofertę hostingową, niejedno oprogramowanie sklepowe... gdy pod koniec zrobiłam kalkulację kosztów, okazało się dopiero jak świetną to było decyzją. 
Poznawanie zupełnie obcych dotychczas dla mnie oprogramowań... shoper, sky-shop, woocommerce... Co chwile natrafiałam na jakieś błędy systemowe, jedno kliknięcie potrafiło zniszczyć 3 ostatnie miesiące pracy... dzięki temu że nie zlecałam tego zadania nikomu, teraz wiem co i jak naprawić, gdyby robił to ktoś z zewnątrz straty byłyby liczone w tysiącach. 
Chyba do końca życia będę pamiętać dzień w którym jednym złym ruchem pozbawiłam sklepu języka polskiego... a myślałam że za polskim zatęsknie dopiero po wyjezdzie z PL haha

Ostatnim wyzwaniem była zdecydowanie identyfikacja wizualna. Przy sklepie nie mogę sobie już pozwolić na "jakoś" pora na "jakość". Chciałam żeby relacja sklep-blog była spójna, w końcu są elementami układanki, dopracować czcionki, i robić materiały reklamowe.
W żadnym wypadku tera nie spoczne na laurach, oszalałabym z nudów nic nie robiąc :P Teraz to dopiero zacznie się zabawa!
Start!!! http://leyraa-shop.pl

Na koniec chciałabym podziękować, tym bez których nie zrealizowałabym tego marzenia:
 • Sebastianowi za potraktowanie mnie przed wakacjami jak śmiecia - dzięki temu pieniądze które odkładałam na ten cały wspólny wyjazd w Zakopane - przeznaczyłam na nowy komputer okazało się że to około 1/3 1/4 kwoty której ciągle mi brakowało. Mój nowy Mac który przy okazji, dziękuję firmie Kwark komputer z Kielc, za wysłuchanie moich potrzeb, i zamówienie modelu z tego roku zgodnego z moimi życzeniami <3 Koniec z wiecznie wieszającym się Windowsem, padaniem systemu co pół roku, Windows zostaje w Filii w Borowej! Jakby nie nowy komputer, to ciągle stałabym w miejscu bez narzędzi nie byłabym w tanie zrobić żadnego kroku.
 • Karolinie, Martynie, Rudemu, Tacie, Krzyśkowi, Piterowi, Monice, Przemo, Kubie, Mariuszowi, Magdzie, Jarkowi i wszystkim pozostałym - za ANIELSKĄ cierpliwość do mnie, wspieranie w chwilach wątpliwości, wysłuchiwaniu moich żali (szczególnie tych we wakacje), pomoc logistyczną i foto przy szmateksie, i wszystkie inne WIELKIE DZIĘKI!
 • Mojemu obecnemu dostawcy internetu i telefonii - w porównaniu do poprzednich to ideał! 
 • Firmie Jeunesse - nie lubie tej działalności bo w tej firmie SIE-NIE-SPRZEDAE, ale działam w niej, bo daje mi hajc, a potrzebowałam go i dalej potrzebuje! Nie okłamujmy się, pieniądze są ważnym elementem życia.
 • Mojej księgowej i prawnikom - za pilnowanie moich papierów, pomaganiu wydostać się z tarapatów gdy coś zchrzaniłam - nie da się ukryć mam do tego talent.
 • Miastu Kielce - to ono pozwoliło mi się "wyłuskać" ze skorupy, czy tam wyjść z kokonu (w końcu te motyle i ciernie na moich plecach nie są przypadkiem ;), porównując jakie kiedyś miałam życie na podkarpaciu, a jakie teraz, można do mnie przypisać zdanie z jakiegoś wiersza szkolnego które ciągle pamiętam "ocalałem, prowadzony na rzeź" (jaki dokładnie to był to już nie powtórzę, miałam 3 z polaka coś brakowało)
Co mi więcej pozostaje, zapraszam do zakupów <3

Nie zapomnijcie o obserwacji w Social Media aby być na bierząco :)


FaceBook

Instagram
Twitter
Blog


ZapiszZapiszZapiszZapisz

4 komentarze:

 1. Kochana gratuluję 😘
  Do sklepu oczywiście zajrze ☺....
  Post bardzo mi się przydał i mnie trochę przeraził -sama przymierzam się do podobnego projektu i nie sadzilam że to takie trudne...😐
  Pozdrawiam
  Lili

  OdpowiedzUsuń
 2. Do sklepu na pewno zajrzę! Życzę samych sukcesów!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje kochana tak ogromnego sukcesu! <3
  Liczę, że rozwiniesz swoją stronę jak najlepiej.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!