06 października 2017

Experto professonal, szampon color, profesjonalna pielęgnacja włosów farbowanych

Experto professonal, szampon color, profesjonalna pielęgnacja włosów farbowanych


Co obiecuje producent? EXPERTO PROFESSIONAL SZAMPON COLOR - PROFESJONALNA PIELĘGNACJA WŁOSÓW FARBOWANYCH, Z KERATRIXEMTM i KOMPLEKSEM WITAMIN. Innowacyjna formuła będąca owocem długoletniej współpracy specjalistów z dziedziny pielęgnacji włosów. To osobisty fryzjer, który troskliwie zadba o Twoje włosy po zabiegach koloryzacji. Specjalistyczna formuła, dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym, NAWILŻA I REGENERUJE WŁOSY FARBOWANE, CHRONI JE PRZED UTRATĄ KOLORU.

Experto professonal, szampon color, profesjonalna pielęgnacja włosów farbowanych możecie zamówić TUTAJ.

Opinia: Konsystencja typowy szampon, nie za rzadka ani za gęsta. Sam kosmetyk spłukuje się bardzo dobrze i szybko. Nie było z tym większego problemu. 
Przy niektórych szamponach włosy się kołtuniły podczas mycia, potem znajdowałam pełno na ciele i w brodziku takich kołtunów. Tu nie było żadnego problemu.
Nie ma przyklapu, ani przedwczesnego przetłuszczania. 
Myję włosy co 2 dni, ale jeśli trzeba spokojnie wytrzymują ponad 3 w przyzwoitym stanie, również zimą przy noszeniu czapki, siedzenia koło nagrzanego kaloryfera itp. 
To co mnie w nim trochę rozczarowało, to to że konieczne było użycie maski... bez tego włosy po wyschnięciu były nieprzyjemne w dotyku. Ochrona koloru zbliżona do innych szamponów, pigment rudy i czerwony ma tendencję do wypłukiwania. Więc po 3 miesiącach na długości już były brązowe, ale ważne że i tak kolor był intensywniejszy niż jakbym miała swoje naturalne, więc tu ma +.


PLUSY PRODUKTU:
+wydajność (miałam go przez ponad pół roku),
+niska cena,
+opakowanie (dobre na wyjścia typu na basen, nie zajmuje dużo miejsca), 
+konsystencja,
+dobry do włosów koloryzowanych.MINUSY PRODUKTU:
- Nieprzeźroczyste opakowanie

Experto professonal, szampon color, profesjonalna pielęgnacja włosów farbowanych możecie zamówić TUTAJ.

2 komentarze:

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!