15 października 2015

ELGYDIUM pasta do zębów Whitening

Co obiecuje producent?: Pasta do zębów Elgydium Whitening zawiera pozbawiony właściwości ścierających szkliwo zębów, silnie rozdrobniony dwuwęglan sodu o właściwościach łagodnie wybielających. Cząsteczki dwuwęglanu sodu doczyszczają nawet w najmniejszych szczelinach szkliwa. Pasta jest skuteczna oraz całkowicie bezpieczna w codziennym stosowaniu. Rezultaty szczotkowania są widoczne natychmiast i poprawiają się wraz ze stosowaniem przez dłuższy czas.
Wskazania: oprócz codziennej pielęgnacji zębów stosujemy ją do usuwania przebarwień oraz polerowania szkliwa. Może być stosowana w gabinecie stomatologicznym po zabiegach profesjonalnego wybielania oraz usuwania kamienia nazębnego. Dobra rada: najlepsze efekty wybielenia można uzyskać poprzez stosowanie na suchą szczoteczkę.

Opakowanie: 75mk, 18zł w najtańszej aptece w Mielcu. Była koleżanka chciała kiedyś żebym jej kupiła, bo ona jeszcze nie chodziła do Mielca do szkoły. Z ciekawości kupiłam i dla siebie.  

Działanie: Niestety zawiodłam się na obiecanym efekcie wybielenia. U mnie go nie ma, nawet jakby tanie sklepowe pasty były lepsze. Do tego powoduje nadwrażliwość na ciepło i zimno, już następnego dnia miałam problemy z zjedzeniem choćby zapiekanki. Z tego powodu chciałam ją stosować tylko przed snem, nie pomogło. Może i dobrze oczyszcza, bo zęby po jej użyciu są gładkie, ale na kolor nic nie wpływa. Za tę cenę kupie dwie jakie kolwiek pasty w kiosku, i przynajmniej nie nabawię się nadwrażliwości.

PLUSY PRODUKTU:
+ Oczyszcza,


MINUSY PRODUKTU:
- Nie wybiela,
- Podrażnia.

Ilość zużytych opakowań: 1
Czy kupię ponownie?: nie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)

Administratorem Twoich danych osobowych po skomentowaniu jest blogger.com i google.com. Twoje dane są bezpieczne.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!

Copyright © 2016 Leyraa Blog , Blogger