21 października 2015

FM Group, Make Up, Liquid Eyeliner Carbon Black (Eyeliner w płynie)

Co obiecuje producent?: Dobrze wyprofilowana kreska nadaje niepowtarzalnego charakteru każdemu makijażowi. Otwiera oko, uwydatnia kolor tęczówki i optycznie zagęszcza linię rzęs. Pięknie podkreśla kontur oka, dodając spojrzeniu wyrazistości. Idealnie wyprofilowana końcówka gwarantuje perfekcyjną i łatwą aplikację. Doskonałe krycie i długotrwały efekt już po pierwszej aplikacji.

Opakowanie: 1,1ml za 24zł. Dostępny w trzech kolorach: czarny, brąz i ciemny granatowy.
Działanie: Dostałam w prezencie podczas pracy w FM, "zachętę", a raczej "nagrodę pocieszenia". Dobrze że nie za własne, bo by były pieniądze w błoto...
Końcówka faktycznie jest bardzo precyzyjna. Kolor nie jest intensywny, trzeba się nieźle omachać aby uzyskać pożądany efekt. Eyelinerem FM kreskę maluje się bardzo łatwo, ale to zasługa końcówki, o której pisałam wyżej. Na oku utrzymuje się cały dzień. Nic się nie wykrusza, nie osypuje ani nie znika. 
Deszczu oczywiście nie przetrwa, nie jest produktem wodoodpornym. Wtedy zdarzało mu się rozmazać, ale można to wybaczyć, bo nie jest to produkt wodoodporny. Nie odbija się na górnej powiece. Nie podrażnia.
A teraz jak to polak, czas na narzekanie. Jak już wspomniałam, trzeba się nieźle omachać aby uzyskać konkretną, czarną kreskę. Pierwsza warstwa jest szara, po nałożeniu kilku można osiągnąć czerń. Jest to kwestia czasu i gdy czas goni, ratuję się e-linerem Miss Sporty.  


PLUSY PRODUKTU:
+ cienka końcówka umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację,
+ łatwo się zmywa.


MINUSY PRODUKTU:
- trzeba się nieźle umęczyć, aby był efekt,
- cena, za jego cenę kupię dwa e-linery Miss Sporty i wyjdę na tym o wiele lepiej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1
Czy kupię ponownie?: nie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)

Administratorem Twoich danych osobowych po skomentowaniu jest blogger.com i google.com. Twoje dane są bezpieczne.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!

Copyright © 2016 Leyraa Blog , Blogger