16 września 2015

NOVOPHANE Lotion przeciw wypadaniu włosów

Co obiecuje producent?: NOVOPHANE Lotion zapobiegający wypadaniu włosów to produkt odpowiadający za intensywne odżywienie i wzmocnienie włosów. Pobudza ich wzrost i zdecydowanie poprawia ich wygląd, dodając im blasku. Produkt ma postać lotionu przeznaczonego do stosowania na włosy. Charakteryzuje się wyjątkowym składem. Zawiera szereg witamin, biotynę oraz mieszaninę olejków roślinnych, które korzystnie oddziałują na stan włosów. Zapobiegają ich wypadaniu i zwiększają gęstość fryzury. Ponadto wykazują intensywne właściwości wzmacniające i odżywcze. Pobudzają naturalny wzrost włosów i dodają im naturalnego blasku.

Skład: Biotin, Vit.C, Vit.E, Vit.B5, Vit.B6, Vit.PP, Vit.H, sunflower oil, grapefruit, orange, mint and juniper.


Opakowanie: 100ml za 39,99zł, apteka. Nie przeźroczyste, można zobaczyć ile produktu zostało przystawiając do żarówki.

Działanie: Polecił dermatolog. Stosuję od kilku miesięcy, przez 3 tygodnie, potem przerwa. Zero efektów. Ani nie przestały mniej wypadać, ani nie przyśpieszył wzrostu, ani nie odżywił. Wcierka Jantar fajnie odbijała włosy u nasady, ten produkt tego też nie robi. Zapach trochę egzotyczny, trochę chemiczny, ładniejszy od Jantara, ale dla samego zapachu nie ma sensu tyle pieniędzy wydawać.

PLUSY PRODUKTU:
+ Brak.


MINUSY PRODUKTU:
- Cena
- Nie działa.

Ilość zużytych opakowań: 1
Czy kupię ponownie?: nie
(źródło: google.com)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!