01 sierpnia 2015

Dezodorant antyperspiracyjny w kulce 48h Light Bloom, On Duty

Opakowanie: w promocji za 5zł. Opakowanie, które niczym nie odbiega od innych w katalogu. Proste, różowe, dla mnie spoko.
Działanie:  U mnie ono nie brudzi się podczas aplikacji. Nie zacina się, kulka nie zasycha. Zapach jest kwiatowy, lekko wyczuwalny. Nie miesza się on z nutami perfum. Z biegiem czasu przestałam zwracać uwagę jego na zapach, chyba z przyzwyczajenia. Konsystencja kulki to biały krem. Kosmetyk nie podrażnia pach nawet świeżo po porannej depilacji. Niestety delikatnie roluje się na skórze zostawiając malutkie białe wałeczki. Zapobiegam temu, stosując kulkę od razu po wytarciu się po kąpieli, i lekko wycierając nadmiar ręcznikiem. Wchłania się szybko. Działanie tego specyfiku spełnia moje oczekiwania. Naprawdę dobrze chroni przed potem. Używam już ponad pół roku i sprawdzała się. Zapewniała całodniową ochronę. Bez brzydkich plam na ubraniach oraz nieświeżego zapachu. 

PLUSY PRODUKTU:
+ fajny zapach,
+ szybko się wchłania,
+ dobrze działa jako dezodorant,
- bardzo atrakcyjna cena.


MINUSY PRODUKTU:
- Nie wystarczający jako antyperspirant w ekstremalnych warunkach.

Ilość zużytych opakowań: 1
Czy kupię ponownie?: tak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!