06 sierpnia

Oriflame, Tender Care Coconut (Kokosowy krem uniwersalny)

Co obiecuje producent?: Niezawodna ochrona i ukojenie dla suchej, spierzchniętej skóry, tym razem w kuszącym, kokosowym wydaniu. Idealny dla ust, łokci, skórek przy paznokciach, pięt i wielu innych przesuszonych fragmentów skóry. 

Skład: PETROLATUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CERA ALBA, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CETYL ALCOHOL, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, GLYCERYL CAPRYLATE, CITRONELLOL

Opakowanie: około 10zł, 15ml, w zależności od aktualnej promocji. Dostępny w katalogu Oriflame. Małe brązowe opakowanie, na zakręcanie. Pudełko nie odkręca się samo, dzięki czemu krem jest czysty mimo otwarcia. Gęsta stała konsystencja. Wadą jest konstrukcja tego słoiczka, ciężko wydobyć resztki kosmetyku.

Działanie: Wielofunkcyjny, jako pomadki, jako zabezpieczenie ust przed mrozem, podrażnienia od mrozu. Balsam na usta na noc. Na podrażniania od mrozu, zarówno ręce jak i nos, szczególnie po katarze. Stosuję również na skórki wokół paznokci, też się sprawdza. Gdy się tatuowałam i skończyła mi się Wazelina biała kosmetyczna, to ratowałam się tym produktem, nie widzę żadnej różnicy w czasie gojenia się od smarowania wazeliną, ani w kolorze.

PLUSY PRODUKTU:
+ Wielofunkcyjny,
+ Tania,
+ Nie uczula,
+ Mega wydajny, jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy,
+ Uniwersalny do ust, zarówno latem jak i zimą
+ Zapach.


MINUSY PRODUKTU:
- Konstrukcja słoiczka.

Ilość zużytych opakowań: 1
Czy kupię ponownie?: tak, choć chcę wypróbować też inne warianty zapachowe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)

Administratorem Twoich danych osobowych po skomentowaniu jest blogger.com i google.com. Twoje dane są bezpieczne.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!

Copyright © 2016 Leyraa Blog , Blogger