07 sierpnia 2015

Avon, Planet Spa, Revitalising Retreat with Chinese Ginseng, Cream Cleanser (Rewitalizująca kremowa emulsja do oczyszczania twarzy)

Kolejna emulsja do twarzy od Avon.
Opakowanie: Plastikowa butla z praktycznym dozownikiem.


Pojemność: 150ml. Używam już i używam od jakiegoś czasu i starczy mi jeszcze na trochę, więc wydajna jest niesamowita. Przeźroczyste opakowanie, z zabezpieczającym klipsem, można zabrać w podróż. Pompka dobrze odmierza ilość wyciśniętego kosmetyku, nie ma problemu że wyleje się za dużo.


Działanie: Nie pozostawia skóry twarzy z nieprzyjemnym uczuciem ściągnięcia i wysuszenia. Konsystencja mleczka, koloru brzoskwiniowego, którą łatwo rozprowadzić na twarzy. Nie spływa z twarzy i nie jest wodnista. Świetnie zmywa resztki makijażu które zostają po olejku. Czy radzi sobie solo z makijażem (tzn bez użycia wcześniejszego olejku) - nie wiem bo nie praktykuję takiej formy oczyszczania twarzy: u mnie najpierw olejek, później mycie twarzy przy użyciu środka do tego przeznaczonego i wody.
Niestety od czasu jego używania, nie mogę poradzić sobie z zatkanymi porami i wysypem chrostek niespodzianek, zwanych pryszczami, szczególnie na brodzie i czole. Nawet w duecie z maseczką pell-off z tej samej serii, nie działa wystarczająco.
Nie jest też za delikatna, skoro policzki wróciły do stanu zaczerwienia, niekiedy nawet czuję pieczenie podczas mycia.

Co obiecuje producent?: Nowa rewitalizująca i nawilżająca linia do pielęgnacji twarzy z chińskim żeń-szeniem. Żeń - szeń jest uznany za króla ziół i od tysięcy lat stosowany w tradycyjnej medycynie jako doskonały środek uzdrawiający. W pielęgnacji skóry wykorzystywane są jego wyjątkowe właściwości energizujące i rewitalizujące.

Dogłębnie i skutecznie oczyszcza skórę. Usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum i makijaż. Pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia. 


PLUSY:
+Świetnie domywa resztki makijażu,
+Cena,
+Wydajna.


MINUSY:
-Zatyka pory.

Ilość zużytych opakowań: 1
Czy kupię ponownie?: nie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)

Administratorem Twoich danych osobowych po skomentowaniu jest blogger.com i google.com. Twoje dane są bezpieczne.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!

Copyright © 2016 Leyraa Blog , Blogger