16 lipca 2015

Lirene Dermoprogram, Żel pod prysznic `Szampańska truskawka`

Firma La Rive nie wypuściła na rynek żelu pod prysznic z tej samej serii co moje perfumy. Szukam więc czegoś w zapachu zbliżonego. Najbardziej w perfumach jest wyczuwalna truskawka, dlatego kupiłam ten żel.


Opakowanie: Plastikową butlę o pojemności 400ml znajdziemy w większości drogerii. Przeźroczyste opakowanie, dzięki czemu widzimy ile zostało kosmetyku. Cena w zależności od promocji od 10zł do 14zł. Dobre szczelne zamknięcie, produkt wydobywamy przez mały otwór. Nie ma problemów z wydostaniem resztek kosmetyku.


Działanie: Konsystencja to typowy żel o czerwonym zabarwieniu i mocnym zapachu. Wydajność ok, mycie ok. Wszystko jest w porządku, do momentu czy zaczyna wysuszać skórę. Po kilkunastu użyciach, konieczne jest użycie balsamu. Nie nawilża ani nic z tych rzeczy. Tylko myje.

Co obiecuje producent?: Żel pod prysznic z wyciągiem z truskawki i ekstraktem jogurtowym. Doskonale oczyści i odświeży ciało, pozostawiając na skórze słodki aromat świeżych truskawek. Wyciąg z truskawki głęboko nawilży i uelastyczni skórę. Ekstrakt z jogurtu, bogaty w proteiny, witaminy oraz minerały, idealnie wygładzi i poprawi jej kondycję, dzięki czemu będzie pełna blasku i energii przez cały dzień.

PLUSY:
+ Zapach,
+ Zapach,
+ I jeszcze raz zapach,
+ Duże opakowanie,
+ Cena.

MINUSY:
- Może wysuszać.

Ilość zużytych opakowań: 3
Czy kupię ponownie?: tak, choć szukam innego odpowiednika.

Pozostałe żele z tej serii, zdjęcie zaczerpnięte ze strony producenta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!