14 lipca 2015

Avon Naturals, Conditioning Hand Cream Cacao & Lotus Flower (Odżywczy krem do rąk `Kakao i kwiat lotosu`)

Opakowanie: Poręczna, 75 ml tubka. Koszt to około 5-10 zł, w zależności od bieżącej promocji. Ładne, estetyczne opakowanie, można zabrać do torebki.


 Działanie: Miło się go rozsmarowuje, szybko schnie i przede wszystkim pięknie pachnie. Zapach utrzymuje się na skórze przez jakiś czas. 

Konsystencja kremu jest taka w sam raz, niezbyt gęsta i tłusta, ale też nie lejąca. Krem jest treściwy, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej powłoczki na dłoniach, ale da się wyczuć, że coś na nich jest. Gdy użyję go za dużo, ściera się z rąk, jakby schodząca skóra. Dobrze nawilża dłonie, ale nie jest to spektakularny efekt. Skóra jest po nim miękka i nawilżona, ale moje dłonie potrzebują czegoś bardziej nawilżającego. Na dzień sprawdza się bardzo dobrze, dzięki temu, że szybko się wchłania i pozostawia przyjemny zapach.

Co obiecuje producent?: Ekstrakt nasion kakaowca łagodzi i nawilża skórę. Wyciąg z kwiatu lotosu działa przeciwzapalnie i łagodząco.

PLUSY:
+ Szybko się wchłania,
+ Konsystencja,
+ Nie brudzi,
+ Opakowanie,
+ Zapach
+ Chroni dłonie przed przesuszeniem,
+ Cena.

MINUSY:
- Nie daje trwałego nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwsze.
Czy kupię ponownie?: nie wiem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cenimy uczciwych i lojalnych czytelników. Nie tolerujemy spamu. Chcesz się na tej stronie zareklamować? Sprawdź zakładkę współpraca :)
Na blogu obowiązuje Polityka Prywatności.

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!