21 lipca

Mary Kay Rozświetlająco-Wygładzająca Maseczka TimeWise

Co obiecuje producent?: Ta nawilżająca maseczka rozpieszcza skórę swoją konsystencją, sprawia, że cera jest jaśniejsza i bardziej rozświetlona. Skóra jest miękka, gładka i nawilżona.
Odpowiednia dla skóry wrażliwej. Beztłuszczowa, bezzapachowa. Testowana klinicznie. nie powoduje podrażnień i nie wywołuje alergii. Nie zatyka porów skóry.
Pojemność: 85g
Cena: 85zł

Opinia: Rzadko kiedy stosuję makijaż więc mogłoby się wydawać że cerę mam świeżą. Niestety genetyka sprawiła co innego. Do tego od czasu rozpoczęcia działalności "Leyraa-UAVO Film i Fotografia z Drona" oraz Jeunesse spędzam dużo czasu pracy przed komputerem, jak i często w pełnym słońcu. Wrażliwej cerze podatnej na zaczerwienienia i przebarwienia to nie służy.
Od maski oczekiwałam odświeżenia i zniwelowanie zmęczenia, i cicha nadzieja na rozjaśnienie...
Po użyciu samej maski szału nie było - cera trochę odpoczęła, ale na moment. Następnego dnia wyglądała tak samo jak zawsze.
W połączeniu z Mary Kay Zestaw do Mikrodermabrazji TimeWise, byłam już zadowolona. Sposób na domowe spa. W tym połączeniu, krok pierwszy oczyszczenie, drugi maska, trzeci krem. Dzięki temu cera była gładka, i faktycznie odświeżona. Chrostki szybciej się zagoiły, zatkane pory oczyszczone. Tego zestawienia używam wieczór przed sesją, dzięki czemu cera jest lepiej przygotowana do pracy, później zaczyna się świecić.
Do konsystencji nie mam zastrzeżeń, zapachu nie posiada, opakowanie dobre, pod żarówkę widać ile pozostało kosmetyku. Jednak za taką sumę, będę szukać innych skuteczniejszych środków, albo przynajmniej tańszych odpowiedników.


Kosmetyki pielęgnacyjne Mary Kay możecie zamówić TUTAJ.

PLUSY:
+ Konsystencja,
+ Przydatna przed sesją zdjęciową,
+ Opakowanie,

MINUSY:
- Bez szału jako pojedynczy produkt.


Ilość zużytych opakowań: 1

Czy kupię ponownie?: wątpię, będę szukać substytutu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bądź ze mną w stałym kontakcie :) Zapisz się na newsletter!

Copyright © 2016 Leyraa Blog , Blogger